Dowiedz się o nas więcej

rodzina Cordi-Piec LivewheatgrassLiveWheatgrass jest firmą rodzinną z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Britt pochodzi z Danii, Daniel z Polski, spotkali się w Szkocji. Oboje są biologami, a firmę Livewheatgrass założyli z pasji dla zdrowia. Stworzyli znakomity zespół, który jest oddany swojej pasji i pracy. Rozpowszechniają najlepszej jakości soki ekologiczne i wiedzę na temat zdrowego stylu życia w Wielkiej Brytanii, Europie i Stanach Zjednoczonych. Sprawdź więcej informacji o firmie Livewheatgrass.

zespół produkcji livewheatgrassNasz zespół produkcji liczy 8 osób, które są odpowiedzialne za światowy poziom pod względem jakości i standardów. Wojciech, nasz Kierownik ds. Produkcji i jego zespół, którego skład wchodzą Bożena, Ania i Michał są z nami od samego początku i wiedzą wszystko na temat zbiorów, produkcji oraz zamrażania naszych produktów stworzonych właśnie dla Was.


                                   
Tomasz jest Dyrektorem Operacyjnym.
Nadzoruje i rozwija współpracę z naszymi partnerami, a także usprawnia rozwój sekcji produkcyjnej. 


Aleksandra - zajmuje się obsługą klientów i promocją naszych produktów w Polsce.
Aleksandra zajmuje się bezpośrednim kontaktem z klientami, nadzoruje wysyłkę paczek oraz promuje nasze produkty w Polsce. 
                                   
Marek – Dba o naszych klientów w Polsce oraz promuje LiveWheatgrass we wschodniej części Europy.

Marek zajmuje się dystrybucją i obsługą klientów na terenie Polski oraz bierze udział w dalszym rozwoju naszej działalności. 

Kirstin - Promuje nasz styl i przesłanie.
Kirstin jest Specjalistką ds. Marketingu i pomaga nam promować nasze przesłanie w prasie, mediach i gdzie tylko się da. 


Dr Tom – Dba o naszych amerykańskich klientów i promuje LiveWheatgrass na terenie Stanów Zjednoczonych.

Dr Tom Crisofulli, wraz z zespołem, zarządza naszym punktem dystrybucyjnym w Denver.


Paride – Realizuje zamówienia naszych klientów.

Paride jest Kierownikiem ds. Dystrybucji z siedzibą w Wielkiej Brytanii i wraz z Janey i Andym nadzoruje proces realizacji zamówień tak, aby produkt był właściwie spakowany i zamrożony podczas transportu.

Sula – Studentka zajmująca się poszerzaniem naszej wiedzy.

LiveWheatgrass ściśle współpracuje z Ośrodkiem Badań przy Uniwersytecie w Plymouth w celu prowadzenia badań oraz poszerzania wiedzy na temat zalet naszych produktów. Sula Blight zajmuje się badaniami nad zawartością przeciwutleniaczy i chlorofilu w sokach LiveWheatgrass.
Paddy – Student zajmujący się poszerzaniem naszej wiedzy.

LiveWheatgrass ściśle współpracuje z Ośrodkiem Badań przy Uniwersytecie w Plymouth w celu prowadzenia badań oraz poszerzania wiedzy na temat zalet naszych produktów. Paddy Wakeham pisze pracę licencjacką dotyczącą zawartości chlorofilu w sokach LiveWheatgrass oraz ich właściwości anybakteryjnych.
Copyright © 2017 Soki Witalności - LiveWheatgrass Sklepy internetowe: