Regulamin świadczenia usług sklepu soktrawapszeniczna.pl

§ 1

Soktrawapszeniczna.pl jest sklepem internetowym, którego właścicielem jest firma Livewheatgrass Limited, siedzibą w Wielkiej Brytanii, 25 High Street, Gretton, Corby, Northamtponshire, NN17 3DE.

Międzynarodowy numer VAT: GB 988506170.

Zamówienia oraz obsługa klienta realizowana jest przez firmę Livewheatgrass Ltd Marek Suczilin, ul. Żupańskiego 15, 62-040 Puszczykowo k. Poznania.

NIP: 7471597751

Regulamin określa zasady zawierana transakcji w sklepie Soktrawapszeniczna.pl.

§ 2

Soktrawapszeniczna.pl jest internetowym sklepem, za pośrednictwem którego zarejestrowani użytkownicy mogą nabywać zamrożone soki wyprodukowane przez firmę Livewheatgrass (www.livewheatgrass.com).

§ 3

Dokonywanie zakupów za pośrednictwem Soktrawapszeniczna.pl wymaga akceptacji plików cookie przez przeglądarkę użytkownika.

Serwis działa na prawidłowo skonfigurowanej przeglądarce Internet Explorer, Mozilla Forefox, Google Chrome bądź innej zaktualizowanej i odpowiednio skonfigurowanej przeglądarce.

§ 4

Zamówienie dokonywane jest przez wybór właściwego soku, wybór liczby paczek i kliknięcie znaku „kupuję”. Po potwierdzeniu wyboru, Użytkownik przenoszony jest na stronę wyboru sposobu płatności i sposobu odbioru zamówienia.

Zamówienie będzie dostarczone na adres wskazany przez Zamawiającego za odpowiednią opłatą wskazaną w cenniku dostawy. Dostawa następuje na drugi dzień pracujący, od złożenia zamówienia, pod warunkiem, że zostanie ono złożone przed godziną 14:00. Dostawa w sobotę jest możliwa za dodatkową opłatą.

Po złożeniu zamówienia Zamawiający otrzyma email potwierdzający przyjęcie zamówienia oraz email potwierdzający wysyłkę.

§ 5

Zamawiający - konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni od dnia dostarczenia przesyłki. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

W przypadku skorzystania z uprawnienia wzmiankowanego w punkcie 1 niniejszego paragrafu, Zamawiający – konsument zobowiązany jest odesłać dostarczone zamówienie w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w ramach zwykłego zarządu rzeczą sprzedaną, a Soktrawapszeniczna.pl zwraca na rachunek bankowy Zamawiającego – konsumenta należność za zwrócone zamówienie.

§ 6

W przypadku, gdy okaże się, że dostarczony towar jest niezgodny z zamówieniem, Zamawiającemu przysługuje prawo do wymiany towaru na zamówiony bądź nowy.

Odesłanie zamówionego towaru następuje na rachunek Soktrawapszeniczna.pl, który pokrywa związane z tym koszty.

Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni. W przypadku uwzględnienia reklamacji, Zamawiającemu wysyłana jest nowa porcja soku w miejsce niezgodnego z zamówieniem.

W sytuacji braku zamówionego a niewadliwego towaru, Soktrawapszeniczna.pl informuje o tym Zamawiającego mailem bądź telefonicznie. Wedle wyboru Zamawiającego – uiszczona należność jest zwracana na jego rachunek bankowy, albo wysyłany jest inny towar w tej samej cenie, wybrany przez Zamawiającego. Koszty przesyłek ponosi Soktrawapszeniczna.pl.

Copyright © 2017 Soki Witalności - LiveWheatgrass Sklepy internetowe: