Uprawa i produkcja  |   Jak spożywać sok  |   Historia trawy pszenicznej  |   Przepisy

Odkryj jak w pełni cieszyć się zdrowiem dzięki naszym sokom

Obiecujemy – to najprostsze co możesz zrobić dla swojego zdrowia!

Nasze naturalne i organiczne soki są natychmiast zamrażane, aby zachować cenne składniki takie jak witaminy, minerały oraz enzymy. LiveWheatgrass produkuje 100% soki, które są podawane w biodegradowalnych kapsułkach o pojemności 1 uncji (28 ml/1 oz), a następnie dostarczone prosto do Waszych drzwi w specjalnych pojemnikach, które utrzymują temperaturę mrożenia i dzięki temu sok nadaje się do przechowywania w domowych zamrażarkach.

W celu spożycia soku należy umieścić zamkniętą kapsułkę, bądź kapsułki w pojemniku z letnią wodą na czas około 15 minut (nie rozmrażamy soku w żaden inny sposób np. w mikrofalówce czy piekarniku). Po około 15 minutach należy przelać zawartość kapsułki do szklanki i dodać wody lub soku owocowego dla wzbogacenia smaku. Alternatywnie, po wyjęciu zamrożonego soku z kapsułki, można go przetwarzać np. w robotach kuchennych lecz tylko przez kilka sekund.

Dla dzieci odkryliśmy, że dodanie soku wheatgrass do jogurtów i koktajli owocowych czyni cuda!

W jakich ilościach powinno się pić sok z pszenicy?

Soki LiveWheatgrass powinny być spożywane na czczo, najlepiej przed śniadaniem, aby rozpocząć dzień z pełnią energii. Alternatywnie, soki mogą być spożywane po około 2 godzinach od ostatniego posiłku. Idealnie po lunchu, aby zregenerować siły. Dla osiągnięcia optymalnego stanu naszego zdrowia i ducha, zalecamy picie naszych soków codziennie, aby w pełni odczuć bogactwo ich składników.

Proponujemy następujące dawki dzienne:

Dzieci Od 1/4 do 1/2 zawartości jednej kapsułki

Dorośli poniżej 50 roku życia i średniej wadze

Kobiety: od 1 do 2 kapsułek
Mężczyźni: od 2 do 3 kapsułek
Zalecamy 3 kapsułki dziennie.
Dorośli powyżej 50 lat i wadze powyżej średniej

Kobiety: od 2 do 3 kapsułek
Mężczyźni: od 3 do 4 kapsułek
Dla tych, którzy oczekują natychmiastowych zmian Dorośli, którzy chcieliby uzyskać natychmiastowe zmiany powinni skonsultować się ze specjalistą ds. Żywienia. Jednakże typowe zalecenie może się opierać o dawki rzędu 4 do 6 kapsułek dziennie przez okres 2 miesięcy. Po tym czasie należy zadecydować o kontynuowaniu bądź zaprzestaniu dawki, bądź też o zredukowaniu dawki dziennej. Aby uzyskać więcej informacji na temat dawkowania oraz sposobów działania soku wheatgrass, zalecamy zapoznanie się ze szczegółową literaturą lub o kontakt z nami.

Ilość wybranych składników w soku z trawy pszenicznej, w stosunku do minimalnego dziennego spożycia (RDA)

Składnik100 mlRDA %
Witamina A 409.33 mcg51%
Witamina B55.75 mg98.5%
Witamina B12 95.86 mcg1600%
Witamina E 14.75 147.5%

Ilość wybranych składników w soku z jarmużu, w stosunku do minimalnego dziennego spożycia (RDA)

100 mlRDA%
Witamina A 15376 IU308%
Witamina C 120 mg200%
Witamina K 817 mcg1021%
Mangan0.8 mg39%

Ilość wybranych składników w soku z buraka, w stosunku do minimalnego dziennego spożycia (RDA)

100 mlRDA %
Kwas foliowy
(Witamina B9)
109 mcg54

Jak i kiedy odczujemy poprawę naszego zdrowia?

O zaletach picia naszych naturalnych soków wiemy od samego początku. Z doświadczenia również wiemy to, że zdrowie każdego człowieka jest kwestią indywidualną i u każdego poprawa będzie następowała w inny sposób. Zalecamy zatem i zachęcamy do tego, aby Państwo nieco bliżej zainteresowali się swoim zdrowiem i spróbowali prowadzić pewnego rodzaju dzienniczek zdrowia (np. w formie notatek) na temat ewentualnych zmian samopoczucia oraz ogólnego stanu zdrowia przed rozpoczęciem kuracji sokiem wheatgrass, aby po miesiącu dawkowania móc stwierdzić ewentualne zmiany.

Jesteśmy absolutnie pewni swojego produktu. Na tyle, aby móc zaoferować Państwu 110% gwarancji. Jeżeli nie poczujecie Państwo żadnych zmian po jednym miesiącu regularnego spożywania soku, wówczas zwrócimy równowartość miesięcznego zestawu (nasza polityka).

W związku z postanowieniami prawa europejskiego oraz brytyjskiego z dnia 1 stycznia 2010, sok wheatgrass nie jest środkiem farmakologicznym. Jest legalnie zaklasyfikowany jako naturalny suplement diety, który nie może być uznawany ani stosowany jako lekarstwo lub środek zapobiegawczy chorobom bądź innym stanom uzasadnionym medycznie. Postanowienie to stanowi część naszej polityki.

Copyright © 2017 Soki Witalności - LiveWheatgrass Sklepy internetowe: