Trawa cytrynowa a zdrowie

Jak już pewnie wiesz, palczatka cytrynowa jest idealną przyprawą dla każdego fana orientalnego smaku i eksperymentów z dodatkami potraw. Ale czy wiedziałeś jak wiele można zyskać w kwestii zdrowia, spożywając ten naturalny, cenny składnik?

Trawa w medycynie

Nie bez powodu palczatka została używana w medycynie Azji i ameryki Południowej. Jej zdrowotne właściwości zostały oficjalnie potwierdzone przez naukowców z zakresu medycyny. Bóle brzucha i głowy mogą zostać zredukowane, a to wszystko przez napój wykorzystujący ten wspaniały składnik jakim jest trawa cytrynowa (https://www.krainaherbaty.pl/ziola/trawa-cytrynowa). Nie bez powodu zostaje ona dodawana do wschodnich herbat typu Yerba Mate. To właśnie ona sprawia, że napar herbaciany orzeźwia, poprawia koncentracje i cieszy lekkim, cytrusowym smakiem. Na tym nie koniec zdrowotnym zasług trawy! Współczesne badania wykazały, że owa trawa może być stosowana w wielu metabolicznych schorzeniach takich jak wysoki cholesterol, czy problem z cukrem we krwi. Będzie zatem idealnym dodatkiem, dla osób chcących w znaczny sposób poprawić wyniki badań krwi bez ingerencji leczenia farmakologicznego.

Jedna przyprawa- milion możliwości – Medycyna naturalna

Trawa cytrynowa to z pewnością idealny substytut ciężkich leków, które narażają nas na nieprzyjemne skutki uboczne. Już sam przekonaj się, jak wspaniały i zdrowy może być cytrynowy, naturalny smak. Jeśli spróbujesz- pewnością zostanie z tobą na zawsze!

Dodaj komentarz